• Správa serverů a sítí Správa serverů a sítíOpen or Close

  Spravujeme většinu operačních systémů, naší nejsilnější stránkou je ale správa linuxových a windows serverů. Provozujeme je v heterogenních sítích a tak dokážeme všechny spravované systémy provozovat ve vzájemné symbióze.

  Umíme spravovat i ostatní varianty Unixu, Mac OS X nebo specializované aplikace jako je Content Keeper.

  Bez spolehlivé sítě nelze provozovat spolehlivé servery, postaráme se o Cisco produkty založené na IOS, Juniper, HP i 3com switche. Umíme používat IPv6 pro všechny běžné služby.

 • Proaktivní monitoring Proaktivní monitoringOpen or Close

  Naší základní filozofií je, že výpadkům je třeba předcházet a kde to není možné je třeba rychle reagovat. Proto používáme různé analytické nástroje, které kontinuálně sledují stav spravovaných systémů.

  Sledujeme běh všech procesů, čteme informace o HW, přijímáme SNMP trapy, centralizujeme syslogy. Zjišťujeme, zda se výstupy objevují tam kde mají. Pro každý sledovaný systém máme přizpůsobené monitorovací nástroje. Nesledujeme jen to, zda se stránky zobrazují, ale i soulad jejich obsahu se zadáním.

 • Bezpečnost především Bezpečnost předevšímOpen or Close

  Při naší práci klademe mimořádný důraz na bezpečnost. Upozorňujeme zákazníky na problémová místa nebo požadavky, které by mohly mít bezpečnostní dopady. Pečlivě ověřujeme u nebezpečných akcí, zda je žádá provést skutečně oprávněná osoba, předkládáme návrhy na zlepšení bezpečnosti.

  Podporujeme zákazníky při implementaci bezpečnostních technologií, jako jsou SSL certifikáty nebo DNSsec.

  Firewally, IDS či IPS jsou naším denním chlebem.

 • Vývoj desktopových aplikací Vývoj desktopových aplikacíOpen or Close

  Pro naši vlastní potřebu i pro naše zákazníky vyvíjíme programy v mnoha programovacích jazycích. Nejčastěji v C++ nebo Javě. Rádi se pohybujeme na pomezí průmyslové automatizace.

  Velkou výhodou je, že jsme zvyklí pracovat s Open Source produkty a to znamená, že musíme/dokážeme číst cizí kód. Snadno tak opravujeme chyby nebo doplňujeme neexistující funkcionality.

 • Vývoj webových aplikací Vývoj webových aplikacíOpen or Close

  Vytváříme promyšlené webové aplikace optimalizované na rychlost a vysokou dostupnost. Nejpoužívanějsí z hlediska počtu návštěvníků jsou tzv. widgety, malé programy poskytované online médiim k obrandovaní, zobrazující např. průběžné výsledky sportovních akcí. Fungují bez databáze, dobře škálují a dokáži odbavit tisíce hitů va vteřinu.

  Vytváříme ale i weby s použitím redakčních systémů a připravujeme šablony pro nejpoužívanější redakční systémy.

 • Vývoj mobilních aplikací Vývoj mobilních aplikacíOpen or Close

  V roce 2010 jsme pro potřeby vlastních aplikací vytvořili tým, který vyvíjí aplikace pro iOS i Android. Postupně jsme začali nabírat i externí zakázky a realizovali jsme několik zajímavých projektů.

  Všechny námi vytvářené aplikace jsou psány jako nativní, nepoužívají žádný framework, který by aplikace zpomaloval a svou velikostí blokoval uživatelům místo v telefonu nebo tabletu. Takto vytvářené aplikace potom ladí se systémem ve kterém běží a využívají jeho možností naplno.

  Naší výhodou je, že vývojáři aplikací pro Android i iOS pracují v jednom místě, proto při vývoji aplikace pro obě platformy dodržujeme shodnou funkcionalitu i vzhled na obou platformách. Aplikační logiku obě platformy sdílejí a grafické rozhranní je vždy vytvořeno na míru dané platformy. Máme již zkušenosti s portací starších aplikací na iOS7 a retina displeje.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Souhlasím